Sosnowa Przygoda

O nas

WITAJ W OŚRODKU SOSNOWA, GDZIE NAJWAŻNIEJSZA JEST PRZYGODA!

Znajdujemy się w magicznym zakątku w sercu Roztocza, gdzie przyroda staje się naszym najlepszym nauczycielem, a zabawa na świeżym powietrzu to sposób na edukację pełną przygód!
Nasz cel?

Edukacja poprzez zabawę! W naszym ośrodku dzieci mają okazję nie tylko dobrze się bawić, ale również zdobywać nowe umiejętności i wiedzę na temat survivalu, edukacji leśnej, Roztocza i wielu innych fascynujących zagadnień.

Co możesz tu znaleźć?

Mnóstwo atrakcji dla dzieci od przedszkolaków po nastolatków.

EDUKACJA

Od poznawania tajemnic przyrody podczas leśnych wędrówek, przez naukę przetrwania w dzikiej przyrodzie, warsztaty manualne pobudzające kreatywność po współpracę z grupą podczas gier terenowych.

POLIGON ZABAWY

Stworzyliśmy zestaw drewnianych przeszkód, które sprawią, że poczujecie się jak prawdziwi żołnierze przechodząc przez płotki, wspinając się po drabinkach, czołgając się po siatce czy przechodząc przez tunele – możliwości są nieograniczone! 
 Niezależnie od wieku, nasz poligon zapewnia dużą dawkę aktywności fizycznej i niezapomnianą przygodę dla każdego uczestnika.

STRZELNICA DO PISTOLETÓW ASG, NERF I ŁUKÓW

Doskonal swoje umiejętności strzeleckie w niezwykłym otoczeniu przyrody. 
Czeka na Ciebie unikalna strzelnica, gdzie precyzja i skupienie stają się kluczem do celnych trafień do tarczy.

PAINTBALL

Dla miłośników akcji i gier drużynowych proponujemy arenę paintballową na pistolety GEL BLASTER (żelowe kulki) dla młodszych graczy, które są bezpieczne i mniej bolesne od standardowego paintballa oraz grę ARCHERY TAG (paintball na łuki ze strzałami zakończonymi miękkimi piankowymi nasadkami) jest to innowacyjna kombinacja łucznictwa, strategii i akcji, która zapewni Ci niezapomnianą rozrywkę w otoczeniu przyrody.

TYROLKA

Jeśli pragniesz poczuć dreszczyk adrenaliny, spróbuj naszych zjazdów na linie w otoczeniu sosnowych drzew!

PLAC ZABAW / PLAC BUDOWY

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy również wiele atrakcji! Plac zabaw to miejsce, gdzie dzieci mogą się wygłupiać, bawić, śmiać korzystając z licznych zjeżdżalni i huśtawek oraz gotować w kuchniach polowych. 
A dla tych, którzy uwielbiają budować, mamy plac budowy! Wyposażony w górę piasku, koparki, betoniarki, taczki i łopatki zapewniając dzieciom możliwość, twórczego rozwoju i umiejętności pracy w grupie.

POZWÓL SWOJEMU DZIECKU ODKRYĆ
FASCYNUJĄCY ŚWIAT SOSNOWEJ PRZYGODY